Batarya Modelleri

UYGULAMALI KOLEKSİYONLAR

BANYO BATARYALARI – Newarc, Grohe

Gelişen ve yenilenen üretim faaliyetleri sonucunda yaşam alanları için kullanışlı tasarımlar ortaya konulur. Bu üretimler yaşamı kolaylaştıran farklı seçenekleri kapsar. Yapı malzemeleri her sezon geliştirilen seçeneklerle avantaj sağlar. Banyo bataryası çeşitleri kullanışlı yapıları ile ön plana çıkar. Çok fonksiyonlu yapısı ile rahat bir kullanım fırsatı sunan bu ürünlerle banyonuzu yenileyebilirsiniz. Ayrıca estetik görünümüyle adından söz ettiren modeller dekoratif özelliğe sahiptir. Lavabo ve eviye bataryalarının duş sistemiyle bir arada sunulması tamamlayıcı bir görüntü oluşturur. Banyo bataryası seti çeşitleri standart olarak tüm musluklara rahatlıkla uyum sağlar. Set içinde lavabo musluğu, duş başlığı gibi farklı parçalar yer alır. Takım olarak tercih edeceğiniz bu ürünlerle ortama farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Islak ve nemli ortama uyum sağlayan bu ürünler farklı markalar tarafından üretilir. Markaların özenle tasarladığı banyo lavabo bataryası çeşitleri oldukça dayanıklı bir yapıdan oluşur. Ürünlerde zamanla kullanıma ve neme bağlı olarak kararma, paslanma, aşınma veya bozulma gibi olumsuz durumlar gözlenmez. Tüm modelleri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parlak yüzeyi ile leke kalmadan kolaylıkla temizlenebilen ürünler özel bir yapıya sahiptir. Farklı renk seçeneklerinin yer aldığı bu gruptan banyoda bulunan aksesuarlara uygun seçimler yapabilirsiniz. Beyaz banyo bataryası modelleri zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Avantajlarından faydalanabileceğiniz modeller dekoratif anlamda beklentinizi karşılar. Aynı zamanda bütçenizi destekleyen modellerle banyonuzu renklendirebilirsiniz. Banyo bataryası siyah renk seçeneği ile açık renkli banyolarda çarpıcı bir görünüm oluşturur. Su lekesi göstermeyen bu ürünler pratik ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sağlar. Musluk yapısına hassas dokunuşlarla açma ve kapatma işlemi gerçekleştirilebilir. Ayrıca sıcak ve soğuk su için işaretlenen alana göre sıcaklık ayarı yapılabilir. Banyo bataryası markaları tarafından ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen seçenekler sizlerin kullanımına sunulur. Krom veya pirinç malzeme kullanılarak tasarlanan modeller gösterişli görünümüyle şık banyolar için idealdir. Duşakabin modelleriyle uyumlu bir şekilde tercih edeceğiniz bataryalar göz doldurur. İkili banyo bataryası modelleri sıcak ve soğuk su ayarının yapılması için kolaylık sağlar. İkili sistemi aynı anda açılabilir özelliktedir. Bu sayede dilediğiniz sıcaklık ayarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kireç oluşumuna engel olan özel yapılı banyo bataryası çift çıkışlı modelleriyle bakım ve temizliği kolay bir hale getirir. Özgürce kullanabileceğiniz tekli ve çiftli lavabo bataryası çeşitleri arasından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kullanışlı Banyo Bataryası Modelleri – Newarc, Grohe Marka

Banyo bataryası modelleri pratik ve rahat kullanım şekliyle işlevsel özellikler gösterir. Banyo için yapacağınız seramikler, fayanslar, karolar ile uyumlu olacak şekilde yapacağınız seçimlerle estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Banyonun atmosferini değiştirerek etkileyici bir yapı kazandıran modeller renk seçeneklerinin yanı sıra farklı tasarımlardan oluşur. Banyo musluğu modelleri üretim malzemesinden açma kapama sistemine kadar çeşitlilik gösteren alanlara sahiptir. Kullanım şeklinize göre rahat edeceğiniz modelleri belirleyerek inanılmaz seçimler yapabilirsiniz. Banyonun yanı sıra mutfak için üretilen musluk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Mutfakta kullanılan çeşme bataryası çeşitleri arıtma sistemi ile bir arada bulunabilir. Mutfak banyo bataryası seçiminde tasarım ve kullanım özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürün modellerinden bazıları şunlardır:

 • Duş bataryası modelleri set halinde sizlere sunulur. Farklı boyutlara sahip duş başlığı ile konforlu bir kullanım sağlar. Kare veya yuvarlak formda tasarlanan başlık çeşitleri banyonun genel atmosferine uyum sağlar.
 • Tepe duşluğu yıkanma alanının boyutlarına göre tasarlanır. Yağmurlama tarzı işlev gören bu ürünler pratik bir şekilde ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Uygun açı ve yükseklik ayarı ile inanılmaz bir kullanım elde edilebilir.
 • Kireç kırma özelliği bulunan duş muslukları meydana gelebilecek tıkanmalara karşı önlem oluşturur. Bu sayede tamir işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca su kalitesinin iyileştirilmesi için avantaj sağlar.
 • Çift kollu mekanizmaların yer aldığı ürünlerle sıcak ve soğuk suyun rahatlıkla ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Gelişen özelliklerle sizlere sunulan modeller arasından yapacağınız seçimler sayesinde evinizi özelleştirebilirsiniz.
 • Banyo musluk modelleri pirinç veya krom seçenekleriyle klasik anlayışın dışına çıkar. Eskitilmiş bir görüntü oluşturan pirinç yapı özel rengiyle mükemmel bir duruş sergiler. Antik banyo bataryası modelleri bu grupta yer alan farklı çeşitlerden oluşur.
 • Modern estetik algısına hitap eden siyah musluk tasarımları son zamanlarda yoğun ilgi görür.
 • Modası geçmeyen ve her dönem kullanılabilen metalik renk ürünler ise ortama rahatlıkla uyum sağlar.
 • Gömme banyo bataryası modelleri oldukça kullanışlıdır. Dekoratif anlamda da ilgi gören seçeneklerin yer aldığı bu ürünlerin batarya kısmı duvara gömme olacak şekilde tasarlanır. Gömme batarya dışında kalan musluk kısmı çeşitli şekillerde üretilerek sizlerin kullanımına sunulur.
 • Termostatik banyo bataryası modelleri şık görünümleri kadar işlevsellikleriyle de öne çıkar. Bu ürün su sıcaklığının istediğiniz seviyede ayarlanmasını sağlar. Ayrıca siz değiştirmediğiniz süre boyunca suyun aynı sıcaklıkta kalmasını sağlar.
 • Avantajlı özellikleri sayesinde termostatik duş bataryası modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede su sıcaklığını ayarlarken tasarruf yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Banyo Bataryası Avantajları

Banyo bataryası çeşitleri kaçırılmaması gereken avantajlarla karşınıza çıkar. Sahip olacağınız ürünler kullanım ve dekoratif açıdan dikkat çeker. Bu ürünlerle banyo, mutfak gibi ortamları güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda pratik ve rahat kullanım şeklinden yararlanabilirsiniz. Lavabo musluk çeşitleri ideal boyutları ile farklı ortamlarda kullanılabilir. Düz, kıvrımlı veya köşeli olarak tasarlanan bu ürünleri göz zevkinize hitap edecek şekilde tercih edebilirsiniz. Ankastre banyo bataryası modelleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilen modern üretimlerden oluşur. Pratik kullanımı ve temizleme kolaylığı sayesinde yaşam alanları için uygundur. Ürünler su lekesi tutmaz ve parlak görüntüsünü her zaman korur. Bunun yanı sıra siyah banyo bataryası modelleri musluk yapısı ile birlikte şık bir görünüm oluşturur. Siyah rengin asil duruşunu destekleyen aksesuarlarla bir arada kullanılabilir. Bunun dışında klasik banyo bataryası çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Banyo Bataryası Fiyatları

Banyo bataryası fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Fiyatların belirlenmesinde ürün kalitesi, malzemesi ve üretici marka etkilidir. Gelişmiş yapısı ile adından söz ettiren ürün seçenekleri banyo ve mutfak için özenle tasarlanır. En ucuz banyo bataryası modelleri arasından yapacağınız seçimlerle büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bütçenizi destekleyen bu ürünler beklentinizi karşılayan özelliklere sahiptir. Montaj aşamasından kullanıma kadar oldukça pratik ve zahmetsiz olan seçenekler arasından zevkinize göre tercih yapabilirsiniz. Benzer şekilde duş bataryası fiyatları da oldukça avantajlıdır. Banyonuzda tamamlayıcı özelliği bulunan bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ürünler herhangi bir bakım veya tamir gerektirmeden işlevini sürdürür. Aradığınız tüm ürünlere Picasso Home Design üzerinden ulaşabilirsiniz.

Banyo Bataryası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu ürünlerin seçiminde ihtiyaç duyulan ürün belirlendikten sonra genel ortamın genel özellikleri dikkate alınmalıdır. Duvar ve lavabo seçimine uygun olacak şekilde musluk, batarya gibi ürünler belirlenebilir. Banyo bataryası tavsiye ederken ön planda tutulan uyum ve pratiklik aranılan özelliklerdendir.

Banyo Bataryası Hangi Malzemelerden Üretilir?

Çelik, krom, pirinç gibi nem ve suya dayanıklı metaller kullanılarak tasarlanan bataryaları dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Banyo bataryası ucuz fiyatları ve kullanım avantajlarıyla dikkat çeker.

Banyo Bataryası Çeşitleri Nelerdir?

Bu ürün çok sayıda çeşitten oluşur. Genel anlamda kullanım rahatlığı sağlamak üzere üretilen çeşitler herkese hitap eder. Gelişmiş yapısıyla 3 yollu banyo bataryası modelleri arıtma sistemlerinin de kullanılmasına imkan tanır. Bunun yanı sıra banyo bataryası çevirmeli yapısıyla pek çok kişi tarafından kullanılır.