Hakkımızda

Picasso Home Design'ı Yakından Tanıyın!

Picasso Home Design ürün ve hizmetlerinin arkasında durmayı taahhüt etmektedir. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız yenilikçi anlayışıyla her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

Hayal Ettiğin
Herşey Gerçek

Picasso Home Design 2016 yılında kurulan bir Mutluhan Holding markasıdır. Ev dekorasyonu, banyo, mutfak, seramik ve parke grubunda geniş ürün yelpazesiyle insanların hayalindeki dekorasyon ihtiyaçlarına yardımcı olmaktadır.

İç mimar desteğiyle müşterilerine mimari harikalar sunan Picasso Home Design, yeni tasarım trendlerini yakından takip etmektedir.

Akıllı yapı mimarilerinde konsept tasarım ve uygulamalarıyla yüzlerce müşteriye memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır.

Picasso Home Design’ın hayata bakışı olan bu değerler öncelikle insana ve doğaya saygı, üstün hizmet kalitesi, kaliteli ürünün iyi tasarımlarla sizlere sunulmasıdır. Birbirini tamamlayan bu unsurlara ulaşmak için alanında uzman kişilerden oluşan deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sektörde en önemli sıkıntılardan birisi olan satış sonrası hizmet ve oluşabilecek aksaklıklara karşı Picasso Home Design ürün ve hizmetlerinin arkasında durmayı taahhüt etmektedir.

Bilgisayar destekli çizim ve sunum yapan, kaliteden asla ödün vermeyen Picasso Home Design en son trendleri ve yenilikleri her zaman yakından takip etmektedir.