Banyo Dolapları

UYGULAMALI KOLEKSİYONLAR

İşlevsel detaylarla tasarlanan banyo dolapları, farklı modelleri ile tüm ihtiyaçları karşılar. Boy dolabı, çamaşır makinesi dolabı, tamamlayıcı dolap ve lavabo dolabı gibi ürün çeşitlerinden oluşan banyo dolapları; farklı renkler, ebatlar ve modeller ile üretilir. Banyonu yenilemek istiyorsan, Picasso Home Design’in sunduğu ve Orka gibi ünlü markalar tarafından üretilen banyo dolaplarından yardım alabilirsin.

İşlevsel Asma Banyo Dolabı Modelleri – ORKA

Son dönemlerin favori ürünleri arasında yer alan asma banyo dolapları, yeni depolama alanları sağlayan fonksiyonel ürünlerdir. Çamaşır makinesi, lavabo veya klozet üstüne asılarak monte edilen dolaplar, farklı boyutlarda tasarlanır. MDF ya da ahşap malzemeden üretilen ve çok amaçlı kullanım için tasarlanan asma banyo dolaplarını keyifle kullanabilirsin. Açık tasarımlı raflı dolap modelleri, klozet üstü kullanım için idealdir. Rulo havlu ve tuvalet kağıdı gibi hijyen ürünlerinin yerleştirileceği kapaksız dolaplar ise estetik tasarımlarıyla göz doldurur. Küçük veya büyük ebatlı dekoratif banyo dolabı modelleri, farklı banyo tarzlarına kolayca uyum sağlayan işlevsel ürünlerdir.

Asma banyo dolapları arasında şık tasarımlı boy dolapları da bulunur. İşlevsel depolama alanları sunan ve farklı ebat ölçüleri ile tasarlanan boy dolaplarını tercih ederek banyonda ferah bir ortam yaratabilirsin. Çok sayıda raf veya bölmeye sahip ürünler, banyo havluları, kişisel bakım ürünleri ve temizlik malzemeleri için ideal saklama alanlarıdır. Şık tasarımlı asma lavabo dolabı modelleri ise banyonda yeni bir tarz yaratmana yardımcı olur. Deterjan, temizlik bezi, fırça, sünger, kova gibi malzemelerin kolayca depolandığı lavabo altı dolap modelleri, seramik lavabolarla birlikte sunulur. Kolay temizlik imkânı tanıyan asma boy ve lavabo dolaplarını tercih ederek banyo zemininin bütünlük kazanmasını da sağlayabilirsin. Orka markası tarafından üretilen estetik tasarımlı lavabo dolabı modellerini, Picasso Home Design’in özel fiyatlarıyla kolayca satın alabilirsin.

Lavabo Üzeri Banyo Dolapları

Lavabo üzeri dolap çeşitleri, aynalı ve aynasız modeller sunarak ihtiyacın olan ürünü bulmana yardımcı olur. Küçük ve büyük ebatlı dolaplar, kişisel bakım ürünleri için mükemmel bir depolama alanıdır. Makyaj ve bakım ürünlerinin de konabileceği aynalı dolaplar işlevsel tasarımlardan oluşur. Mıknatıslı kapak detayıyla tasarlanan LED aydınlatmalı aynalı banyo dolabı çeşitleri, lavabo üzeri kullanım için seçebileceğin kullanışlı ürünlerdir. Aynı zamanda raf sayısı fazla olan modelleri seçersen de kişisel bakım ürünlerini yerleştirme şansı bulabilirsin. Klasik çizgiler ve estetik detaylar sunan ayaklı lavabo dolabını tercih ediyorsan, onu şık tasarımlı bir banyo aynası ile tamamlaman mümkün. Banyo dolabı kategori ürünleri içerisinde sunulan üst dolap ve ayna çeşitleri, farklı tarzlara hitap eden modellerden oluşur. Sektörün öncü markaları tarafından üretilen üst dolap tasarımları küçük, büyük, dar ve derin ürün seçenekleri sunarak ihtiyacın olan modeli bulmanı kolaylaştırır. Dolabın yanına monte edilen makyaj aynası seçenekleri ise makyajını banyoda yapmana yardımcı olur.

Şık Tasarımlı Tamamlayıcı Banyo Dolapları

Duvara asılan kapaksız dolaplardan zemine sabitlenen geniş lavabo altı dolaplara kadar birçok ürün seçeneğinden oluşan tamamlayıcı banyo dolapları oldukça kullanışlıdır. İnce uzun tasarımlı boy dolapları ise hem tamamlayıcı hem de işlevsel ürünler olmayı başarır. Banyo dekorasyonuna uygun küçük asma dolap modellerini kullanarak kendine yeni depolama alanları oluşturabilirsin. Çamaşır makinesi dolabının üst kısmına yerleştirilen iki kapılı asma dolaplar; yüz havluları, hijyen malzemeleri ve kişisel bakım gereçleri için ideal saklama alanlarıdır. Küçük boyutlu dolaplar bile banyonu düzenli tutmana yardımcı olur.

Tüm ürün gruplarında 30 gün boyunca ücretsiz iade imkânı tanıyan ve İstanbul içerisinde banyo dolaplarında ücretsiz montaj hizmeti sunan Picasso Home Design, güçlü bir dağıtım ağına sahiptir. Kategoride sunulan yüksek kaliteli dekoratif banyo dolabı modellerini inceleyerek tarzına hitap eden ürünleri, Picasso Home Design’in özel fiyatlarıyla hemen satın alabilirsin.

ORKA BANYO DOLAPLARI İLE BANYOLARDA FERAHLIK

Sosyal yaşama katılmadan önce uğradığınız son alanlardan biri olan banyoların işlevsel olması oldukça önemlidir. İstediğiniz her şeyin elinizin altında bulunması ve pratik bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına banyo dolaplarının önemi büyüktür. Farklı ölçeklerdeki banyoların ihtiyacını tam olarak karşılayan Picasso Home Design, farklı banyo dolapları ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Lavabo dolabı, genel dolaplar, çamaşır makinesi dolabı ve boy dolabı gibi aklınıza gelebilecek tüm banyo dolaplarına ulaşabileceğiniz Picasso Home Design’da çeşitli modeller, ebatlar ve renkler arasında kolaylıkla tercihte bulunabilirsiniz.

Banyo Dolapları Çok Fonksiyonel

Son derece fonksiyonel ürünler olan banyo dolapları, sizlere ekstra depolama alanı sağlar. Örneğin; çamaşır makinesinin üzerine duvara monte bir biçimde entegre edilen banyo dolapları, içerisinde havlular, kimyasal temizleyiciler, kişisel bakım ürünleri, saç şekillendirici ürünler ve çok daha fazlasını depolamanıza olanak sağlar. Hem günlük hem de misafir havlularını muhafaza edebileceğiniz banyo dolaplarının içerisinde aynı zamanda yedekte bulundurduğunuz tuvalet kağıdı, havlu kağıt gibi gibi ekipmanların da korumasını sağlayabilirsiniz. Her banyonun tarzına uygun olarak çeşitlendirilen banyo dolapları, ev ile karşılaştırıldığında oldukça küçük olarak kalan banyoların çok daha işlevsel bir biçimde kullanılmasına olanak sağlar.

Banyo Dolabı Fiyatları

Banyolarda ferah bir ortam oluşturmak için tercih edebileceğiniz banyo dolapları şık tasarımlı modelleri ile kendi tarzınızı evinizin her köşesine yansıtmanıza olanak sağlar. Üst ve alt modülden oluşan banyo dolapları banyo dekorasyonunun en önemli unsurları arasındadır. Çekmeceli, lavabolu, raflı, kapaklı gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan banyo dolaplarından ceviz, MDF, meşe ve metal gibi zengin ham madde seçenekleri arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Klozet üstü, çamaşır makinesi, kirli sepeti gibi farklı avantajlara sahip olan banyo dolaplarına tek tıkla ulaşmak istiyorsanız siz de Picasso Home Design’ı tercih edin. Sadece alt, üst veya takım halinde satın alabileceğiniz banyo dolapları aynalı ve aynasız olmak üzere de birbirinden ayrışır. Kullanım türüne göre asma ve ayaklı olarak imal edilen banyo dolapları, cazip fırsatlar ile Picasso Home Design ‘da sizleri bekliyor.