Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A++ Xs Yarı Ankastre
BULAŞIK MAKİNESİFranke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A++ Xs Yarı Ankastre1170506351

Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A++ Xs Yarı Ankastre (1170506351)

Marka : FRANKE
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺6.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.999,00(KDV Dahil)
₺716,28 'den başlayan taksitlerle

Picasso Home Design Franke Yetkili Bayisidir.

 

Franke Ürünlerimiz, İstanbul Maltepe Showroom'umuzdan Teslim Edilir. 

Mutfaklarınızda yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz BULAŞIK MAKİNESİ FDWS 712 A++ XS YARI ANKASTRE ürünü modern tasarımı ve sağlam yapısı ile mutfakta ihtiyacınız olan yardımı size her an sağlayacaktır.


enerji sınıfı: A++
Ebat : 600 mm
Program Sayısı : 6
Program Özellikleri : 90 dakikalık program 60 drc , Hızlı yıkama 40 drc ( 40 dakika ) , Eko yıkama 50 drc (170 dakika ) , Normal yıkama 55 drc (160 dakika ) , Yoğun yıkma 65 drc ( 135 dakika ) , Yıkama kapasitesi : 12 set
Ek Özellikler :Hafif kirli yıkama 40drc ( 115 dakika ) , Parlatıcı ve tuz göstergeleri, yıkama bittiğinde uyarı sinyali verme özelliği , yarım yük yıkama özelliği , program erişim kilidi, alt rafta bağımsız kaşıklık sepeti, aguastop özelliği, kolay temizlenen özel filtre sistemi , taşma önleme sistemi, sızdırma önleme sistemi , Yıkama A , Kurutma A Ses düzeyi : 49 db

 

 

Franke FDWS 712 A++ Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Franke bulaşık makinesi modelleri, sofistike tasarımları ve akıllı teknolojileri ile mutfaklarda fark yaratıyor. Franke FDWS 712 A++ yarı ankastre bulaşık makinesi, çeşitli fonksiyonları, ayarlanabilir ve esnek iç mekanıyla ihtiyaçlarınıza tam olarak uyum sağlıyor.

 

Franke FDWS 712 Bulaşık Makinesi Genel Özellikleri

 

Franke FDWS 712 A++ bulaşık makinesi, profesyonel ve şık görünümünün yanı sıra sunduğu akıllı yıkama fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Bu cihaz, AB enerji sınıflandırma kategorisinin A++ verimlilik düzeyinde çalışarak hem bütçenize hem de doğaya katkı sağlıyor. 7 farklı programda yıkama fonksiyonu sunuyor. Bu birbirinden farklı özelliklere sahip program alternatiflerinde 40, 50, 62, 65 °C gibi farklı düzeydeki ısılarla her çeşit kir düzeylerinde yıkamalar gerçekleştiriliyor. Paslanmaz çelik iç yüzey sayesinde yıllarca aynı performansını ve kalitesini koruyor. Yüksekliği ayarlanabilen üst sepet bölmesi ise en büyük tava ve tencereleri bile rahatça yerleştirebilmenize imkan sunuyor. Ayrıca multifonksiyonel alt sepetin katlanabilen yapısı sayesinde pek çok bulaşık için yer açılıyor. Daha iyi yıkama için otomatik yumuşatıcı bölmesi de bulunuyor. Yıkama bitişinde görüntülü ve sesli uyarı veren LED ekran ile yıkama fazları yakından takip ediliyor. Franke bulaşık makinesi fiyatları, modellerin ekstra özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösteriyor.

 

Kusursuz Mükemmellik ve Şık Tasarım

 

Franke FDWS 712, maksimum hijyen performansı sağlamasının yanı sıra mutfaklara modern ve stil sahibi görünümler katmasıyla da dikkat çekiyor. Yarı ankastre olarak dizayn edilmiş tasarımı sayesinde mutfaklarınıza uyum sağlayabilen bir yapısı bulunuyor. Franke yarı entegre bulaşık makinesinde en üstteki kontrol panelleri ve bulaşık makinesinin geri kalanı mutfak dolabının içine yerleşiyor. Böylece, mutfağınızın dekorasyonuna tam uyum sağlıyor. Hem ev hem de profesyonel mutfaklarda harika işler çıkarıyor. Franke bulaşık makinesi, her tip bulaşığa hitap eden çok sayıda program sunuyor. Tencere ve tavalardan arta kalanları temizlemek için ideal olan ve maksimum temizleme performansı sağlayan Yoğun 75 ° C programı öneriliyor. Sadece hafif derecede kirli olan ve ısıya duyarlı tabaklar için ise nazik yıkama modu yer alıyor. Cihazda elektronik düğme kontrolleri, gösterge ışıkları ve bir LED ekran yer alıyor. Hangi programın seçildiğini bildiren gösterge ışıkları aracılığıyla istenilen yıkama programı rahatlıkla belirlenebiliyor. Ayrıca hızlı yıkama ve gecikmeli başlatma zamanlayıcısını etkinleştirmek için de düğmeler bulunuyor. Ekran ise döngüde kalan süreyi gösteriyor.

 

Maksimum Performans İçin Minimum Enerji

 

Franke bulaşık makinesinin hijyen performansı, yıkama döngüsünün en başında aktifleşiyor. Enerji etiketi, bulaşık makinenizin verimliliği ve kapasitesi hakkında size bilgi veriyor. Franke cihazları mükemmel temizlik ve kurutma sonuçlarını çok düşük elektrik ve su tüketimi ile entegre ediyor. Enerji verimliliği A ++ sınıfı olan bulaşık makinesinin, yıllık enerji tüketimi ve su tüketimi optimum seviyede gerçekleşiyor. Böylece, güç tüketimi %50 ve program süresi %10'a kadar azaltılıyor. Tek seferde 12 kişilik yükleme yapabilen yapısı ile kalabalık sofralardan sonra oluşan bulaşık yığınları hakkında endişelenmenize gerek kalmıyor. Üstelik yalnızca 48 dB ses seviyesinde çalıştığı için günlük rutin işlerinizi de bölmüyor. Sonuçta yüksek temizlik performansına A++ sınıfı enerji verimliliği ile ulaşılıyor. Bulaşık makinesi önerileri arasında üst sıralarda yer alan Franke FDWS 712 A++ yarı ankastre bulaşık makinesi, mutfaklarında profesyonel deneyimler elde etmek isteyen kullanıcılarını bekliyor.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Franke, Franke Bulaşık, Franke Bulaşık Makinesi, Franke Bulaşık Makinesi Fdws, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Xs, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Xs Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Xs Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Xs Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Xs, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Xs Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Xs Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Xs Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws 712 Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Xs, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Xs Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Xs Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Xs Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Xs, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Xs Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Xs Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Xs Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Yarı, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdws Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712, Franke Bulaşık Makinesi 712 A, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Xs, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Xs Yarı, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Xs Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Xs Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Yarı, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712 A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712 Xs, Franke Bulaşık Makinesi 712 Xs Yarı, Franke Bulaşık Makinesi 712 Xs Yarı Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712 Xs Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 712 Yarı, Franke Bulaşık Makinesi 712 Yarı Ankastre,