Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A+ Tam Ankastre
BULAŞIK MAKİNESİFranke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A+ Tam Ankastre1170266492
BULAŞIK MAKİNESİFranke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A+ Tam Ankastre1170266492

Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A+ Tam Ankastre (1170266492)

Marka : FRANKE
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺6.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.000,00(KDV Dahil)
₺716,40 'den başlayan taksitlerle

Picasso Home Design Franke Yetkili Bayisidir.

 

 

 

Franke Ürünlerimiz, İstanbul Maltepe Showroom'umuzdan Teslim Edilir. 

Mutfaklarınızda yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz BULAŞIK MAKİNESİ FDW 612 E6P A+ TAM ANKASTRE ürünü modern tasarımı ve sağlam yapısı ile mutfakta ihtiyacınız olan yardımı size her an sağlayacaktır.


enerji sınıfı: A++
Ebat : 600 mm
Program Sayısı : 6
Program Özellikleri :90 dakikalık program 60 drc ( 90 dakika ) , Hızlı yıkama 40 drc ( 40 dakika ) , Eko yıkama 50 drc ( 170 dakika ) , Normalk yıkama 55 drc ( 160 dakika ) ,Yoğun yıkama 65 drc (135 dakika ) Yıkama kapasitesi : 12 set
Ek Özellikler :Hafif kirli yıkama 40drc ( 115 dakika ) , Parlatıcı ve tuz göstergeleri, yıkama bittiğinde uyarı sinyali verme özelliği , yarım yük yıkama özelliği , program erişim kilidi, alt rafta bağımsız kaşıklık sepeti, aguastop özelliği, kolay temizlenen özel filtre sistemi , taşma önleme sistemi, sızdırma önleme sistemi , Yıkama A , Kurutma A Ses düzeyi : 49 db

 

 

Franke FDW 612 E6P A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

 

A sınıfı enerji özelliği ile maksimum tasarruf yapmak için tasarlanmış olan Franke FDW 612 E6P A+ 6 programlı ankastre bulaşık makinesi elektronik program tipi ile ergonomik bir kullanıma sahip. Sıcak su ısısı 5 farklı dereceye kadar çıkabilir. Bulaşıkların kirlilik derecesine göre sıcaklığı yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz. Tercih ettiğiniz programa göre döngü süresi de farklılık gösterir. Hızlı bir yıkama isteyenler için az kirli bulaşıklarda 40 dakikalık program tercih edilebilir. Ürün, tek seferde 12 kişilik bulaşığı yıkayabilecek biçimde tasarlanmıştır.

 

Pratik Kullanım Avantajı

 

Franke bulaşık makinesi ayarlanabilir üst sepete sahip olması ile alt sepetin kullanımını daha pratik bir hale getirmektedir. Üst sepetin ayarlanabilmesi, büyük hacimli tencere ya da tavaların da rahatlıkla alt sepete yerleştirilebilmesine imkan yaratır. Bulaşık makinesi yarım yük yıkama özelliği ile hem sudan hem de enerjiden yana tasarruf etme özelliğine sahip. Az bulaşıklar için sepetlerden bir tanesi doldurarak yarım yük fonksiyonunu devreye sokabilirsiniz. LED ekran paneli sayesinde ürünün kapak kısmında bulunan uyarıcı ışıklar yardımı ile makinede tuz ya da parlatıcı eksikliğine dair bilgiye sahip olabilirsiniz. Bulaşık makinesi modelleri, 49 dB ses seviyesi ile çalıştığından ortamda rahatsız edici bir sese maruz kalmanızı engeller.

 

Maksimum Güvenliğe Sahip Bulaşık Makinesi

 

Donanımlı özellikleri ve dayanıklı yapısının yanı sıra Franke bulaşık makinesi fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Franke 6 programlı bulaşık makinesi pratik kullanım özelliklerinin yanı sıra güvenlik konusunda da oldukça hassastır. Franke bulaşık makinesi modelleri Aqua Stop özelliğine sahiptir. Bulaşık makinesinde görülebilecek olası bir su sızıntısı ya da taşma problemlerinde özellik devreye girerek cihaza giden su akışını kesecektir. Bulaşık makinesinde bulunan program erişim kilidi ise makinenin çalışır vaziyette iken düğmelerini devre dışı bırakarak programda değişme yapılmasını engeller. A sınıfı yıkama gibi A sınıfı kurutmaya da sahiptir.

 

Tam Entegre Montaj

 

Bulaşık makinesi fiyatları uygun ödeme seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bulaşık makinesi ölçüleri ile de her mutfağa rahatça entegre olma özelliğine sahip. Kullanılacak olan alana göre ürünün yüksekliği montaj esnasında ayarlanabilir. Makinede kullanılan suyun sert olması hem makinenin içerisinde bulunan bulaşıklara hem de makinenin kendisine zarar verebilir. Bulaşık makinesinde bulunan, su sertliğini ayarlama fonksiyonu bu sorunu ortadan kaldırmak içindir. Bulaşık makinesi, su sertliğini ayarlama işlemini elektronik olarak ayarlama özelliğine sahip. Ön kapağa, tercihinize göre ahşap kaplama yapabilirsiniz. Ankastre özellikteki bulaşık makinesi ile mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Franke, Franke Bulaşık, Franke Bulaşık Makinesi, Franke Bulaşık Makinesi Fdw, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 E6P Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 A, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 A Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 A Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw 612 Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P A, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P A Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P A Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw E6P Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw A, Franke Bulaşık Makinesi Fdw A Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw A Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw Tam, Franke Bulaşık Makinesi Fdw Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi Fdw Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P A, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P A Tam, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P A Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P Tam, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612 E6P Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612 A, Franke Bulaşık Makinesi 612 A Tam, Franke Bulaşık Makinesi 612 A Tam Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612 A Ankastre, Franke Bulaşık Makinesi 612 Tam, Franke Bulaşık Makinesi 612 Tam Ankastre,